5 best hosting website for wordpress
5 best hosting website for wordpress

Az új web és a WordPress új tárhelye?
Existuje jich 100 a výběr toho správného pro váš web může zlepšit vaše SEO a zvýšit vaše prodeje. V této prříručce tedy probereme, jak vybrat nejlepší hostingovou WordPress.

1. DreamHost

A WordPress.org hivatalos tárhelye a DreamHost webhelyén. Toto je jedna z nejlepších možností hostování WordPress, která je nezávisle vlastněná a provozovaná společnost, je chytrou volbou, protože nabízí 97denní záruku vrácení peněz. Navíc od roku 1997 pohání miliony webů. Jejich standardní sdílený hostingový balíček je oblíbenou volbou.

A zvolíte DreamHost, a získáte vlastní řídicí panel, a WordPress jedním kliknutím telepítése, az automatikus aktualizálás, a neomezený prostor, a neomezenou šířku pásma és az SSL nélküli tanúsítvány. Pokud tedy hledáte vynikajícího hostitele WordPress, který nabízí snadné vytváření stránek s vysokorychlostním úložištěm SSD, pak by DreamHost mohl být pro vás ten pravý.

2. Bluehost

Bluehost jedním z nejoblíbenějších webových hostitelů na tomto seznamu, pravděpodobně proto, že jde o oficiální hostingové řešení doporučené WordPress.org. Jsou také trvale hodnoceny jako # 1 pro webhosting pro malé firmy, takže zde nemůžete udělat chybu. Mají tradiční oblast řídicího panelu cPanel, kde můžete snadno ovládat svůj hosting.

A s Bluehost se nemusíte bát, že byl váš web pomalý jen proto, že například došlo k prudkému nárůstu návštěvnosti. Kromě toho je jejich zákaznický servis 24/7 k dispozici po telefonu, e-mailu nebo živém chatu a může vám pomoci, kdykoli to budete potřebovat. Nabízejí také bezplatnou doménu a bezplatné ssl certifikáty.

Bluehost je optimalizován pro WordPress a má také úžasnou instalaci pro WordPress jedním kliknutím, takže si můžete být jisti, že se o to snadno postará.

3. WPEngine


WPEngine je spravovaná hostingová společnost používaná pro WordPress. A víte, že jsou spolehlivé, protože mají některé oblíbené klienty včetně společností jako Yelp, MyFitnessPal, Asana, National Geographic és PBS. Je to proto, že jsou jedním z nejlépe spravovaných hostingových plánů WordPress na světě.

Pokud tedy máte web s vysokou návštěvností a potřebujete špičkového hostitele, oceníte, že WPEngine má cloud hosting prostřednictvím Amazon Web Services a Google Cloud. Tato partnerství poskytují vašemu webu WordPress nejvyšší možnou dostupnost, rychlost, škálovatelnost a zabezpečení. A to vše přichází s 24/7 zákaznickým servisem.

Kromě toho plány WPEngine zahrnují Genesis Framework + více témat StudioPress zcela zdarma (úžasná hodnota). A pokud chcete, mohou vám pomoci předinstalovat WordPress, pokud začínáte od nuly.

4. SiteGround

SiteGround je další velmi népszerű poskytovatel webhostingu WordPress, který má od uživatelů závratná hodnocení. Navíc toké oficiálně doporučuje WordPress.org, což je nagy probléma. A poskytují jedinečná interní řešení pro rychlost a zabezpečení WordPress, aby byl váš web co nejrychlejší a bezpečný.

SiteGround také nabízí hosting pro konkrétní umístění se 3 různými datovými centry v USA, Evropě a Asii, takže si můžete vybrat to, které je vám nejblíže, a zajistit, abyrychlkovÛ váš. Kromě toho nabízejí denní zálohy WordPress, denní ukládání do mezipaměti a neomezené databáze a e-mailové účty.


File Download


5. Hostinger

Hostinger je rychle rostoucí a oblíbená hostingová společnost. Mnoho skvělých funkcí Hostingeru zahrnuje neomezenou šířku pásma, bezplatnou doménu a bezplatné SSL a 30 denní garuku vrácení peněz. A WordPress telepítése automatikusan megtörténik, és kattintson az aktuális frissítésre, és a WordPress optimalizálása érdekében.

Také se nám líbí, že mají 24/7 élő chat podporu a nabízejí výběr ze 7 datových center v USA, Evropě, Asii és Jižní Americe.

A ceny za Hostinger začínají na pouhých 2,19 $ měsíčně!